Radiolinie - CommTel Integra Service

Idź do spisu treści

Menu główne:

Radiolinie

Firmy coraz częściej decydują się na połączenie dwóch odległych sieci za pomocą mostu bezprzewodowego jako rozwiązania łątwego w zarządzaniu i niedrogiego w utrzymaniu. Niekiedy prowadzenie przewodu pomiędzy lokalizacjami jest utrudnione bądź też niemożliwe do zrealizowania a dzierżawienie dedykowanych połączeń od operatorów nieopłacalne. W takich sytuacjach rozważa się instalację mostu radiowego. Jednak ze względu na medium jakim sygnał jest przenoszony, instalacja taka wymaga dobrze przygotowanego projektu, urządzeń wysokiej jakościoraz kultury technicznej, które gwarantują niezawodność i bezawaryjność łącza.

Posiadając duże doświadczenie wykonujemy instalację mostów radiowych na odległość do 30 kilometrów. Nasze projekty opieramy na urządzeniach i rozwiązaniach wiodących firm w sieci bezprzewodowych takich jak Mikrotik, UbiquityNetworks czy Atheros zapewniając przy tym najwyższą precyzję wykonania.

 

Obecnie technologia bezprzewodowa pozwala na osiągnięcie stabilnych połączeń bezprzewodowych w publicznie dostępnym paśmie 5GHz o przepustowości powyżej 80Mbps FullDuplex. Stosując przy tym redundantność można zwielokrotnić przepustowość łącza zwiększając jednocześnie niezawodność całego mostu.

Jako firma oferująca swoim Klientom kompletne rozwiązania posiadamy wykwalifikowany zespół instalatorów i serwisantów oferując pełne wsparcie techniczne.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego