Taryfikacja - CommTel Integra Service

Idź do spisu treści

Menu główne:

Taryfikacja

Wydatki przeznaczone na telekomunikację stanowią znaczną część kosztów działalności przedsiębiorstwa. Statystycznie tylko co trzecia rozmowa telefoniczna to połączenie służbowe. Zdecydowaną zaś większość stanowią prywatne rozmowy pracowników wykonywane na koszt firmy i blokujące linie oraz połaczenia, których można by uniknąć przy lepszej organizacji pracy.

Doskonałym narzędziem do sprawnego zarządzania ruchem telefonicznym w firmie jest System Taryfikacji Połaczeń Telefonicznych. Daje on szczegółowy obraz kosztów generowanych przez poszczególnych pracowników ze wskazaniem na numery aparatów lub osobiste kody umożliwiające wykonanie połączeń z centrali abonenckiej.

Umożliwia dodatkowo analizę danych taryfikacyjnych z zewnętrznych linii stacjonarnych, sieci GSM oraz telefonii Voip. Dane te analizowane są dzięki danym uzyskanym od dostawców telekomunikacyjnych. Firmy, którym zależy na precyzyjnym i szczegółowym rejestrowaniu połączeń telefonicznych oraz rozliczaniu działów z budzetów na telekomunikację, fakturowaniu dzierżawionych linii oraz kontrolowaniu i analizie profili wykorzystania telefonów przez pracowników, lub obliczeniu udziału abonentów w kosztach abonamentowych i administracyjnych powinny posiadać odpowiednio dostosowany system taryfikacji rozmów telefonicznych.

CommTel Integra Service wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów wdraża i serwisuje systemy taryfikacyjne zapewniając kompleksowe rozwiązania telekomunikacyjne. Ponadto oferujemy usługę przygotowania comiesięcznych bilingów w oparciu o dane lokalne lub operatora. Udostępniamy także narzędzia do raportowania i szczegółowej analizy danych taryfikacyjnych prezentowanych w przejrzystej formie graficznej z możliwością natychmiastowego dostępu do nich poprzez przeglądarkę internetową.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego